Hit enter after type your search item

106 letý japonec doporučuje 13 způsobů jak se dožít vysokého věku!

Všichni chceme žít dlouhý zdravý život, ale jaké jsou naše návyky, které nám umožní tak dlouho žít? Shigeaki Hinohara, japonský lékař, který žil 106 let, má odpověď. Dr. Hinohara žil velmi aktivním životem a během své kariéry napsal více než 150 knih, které nabízejí rady ohledně vedení dlouhého a šťastného života.

Shigeaki Hinohara

 
Tipy Dr. Hinohary na vedení dlouhého zdravého života:

Zůstat fyzicky aktivní po celou dobu a jíst zdravou stravu stejně. Na snídani měl trochu pomerančové šťávy, kávy a olivového oleje. Na oběd jedl cukroví a mléko, když se chystal na večeři; jedl rýži, zeleninu a ryby. Navrhuje také jíst 100 gr. dvakrát týdně libového masa.

  • Ne vždy věřte svému lékaři
    Přestože byl lékařem, navrhuje, aby vás následování pokynů svého lékaře zcela neovlivnilo, protože to ne vždy musí být správné.
  • Věda sama o sobě nemůže vyléčit všechno
    Podle Dr. Hinohary nebude věda sama léčit všechny nemoci. Navrhuje, abychom do léčby nemocí zahrnuli vizuální i svobodná umění.

Více na další straně!

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :