Hit enter after type your search item

Batole které se narodilo s vadou dolních končetin může po úspěšné operaci chodit!

Victoria a její rodiče, Marzena Drusewicz(32) a Dariusz Komada(41) letěli do Paley Institute na Floridě a podstoupili operaci loni v červenci.

 
Minulý týden odletěli po 9 měsících zpět domů z USA, kde prošla malá Victoria dvěma operacemi. Být zpět doma bylo tentokrát velmi odlišné, jejich malá holčička teď mohla chodit, běhat a sportovat.

S protézou je Victoria schopná samostatné chůze.

„Byli jsme tak šťastní, když podnikla své první kroky, začali jsme plakat. Byli jsme na cestě k autu a řekla: „Mami, můžu ti něco ukázat?“ Vzpomněl si Drusewicz.

„Celou noc a celou noc měla spoustu bolesti. Všichni jsme měli dost. Bylo to opravdu hrozné. Samozřejmě jsem byl tak vystrašený a nevěděl jsem, co se stane. Po operaci bude plakat a křičet. Každý týden se zlepšila a zlepšila. Nyní již nepociťuje žádné bolesti a může chodit normálně. Všichni můžeme začít svůj život znovu, teď jsme doma. “Drusewicz dodal.

Victoria si užívá každý svůj krok

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :